Русский
Galvenā Kā pasūtīt Piegāde Pērkam kopā Atlaides Kontakti Līzings Palīdzība
Suņi
Suņi
Kaķi
Kaķi
Putni
Putni
Grauzēji
Grauzēji
Seski
Seski
Zivtiņas
Zivtiņas
Citi
Citi
Zirgi
Zirgi
Piegāde

Mēs vienmēr esam gatavi iet pretī mūsu klientiem un piedāvāt ērtāko piegādes variantu. Jūs variet sazināties ar mūsu operatoriem, kuri piedāvās visērtāko piegādes variantu tieši Jums.

Mūsu kurjeru dienests strādā 5 dienas nedēļā. No pirmdienas līdz piektdienai no 09:00 līdz 16:00.


Mēs darīsim visu lai maksimāli ātri noformēt Jūsu pasūtījumu un piegādāt Jums preci. Piegādes termiņš ir atkarīgs no pasūtījuma pieteikuma laika un preču esamības noliktavā.
Jūs saņemsiet preci 1-3 darba dienu laikā* no pasūtījuma apstiprināšanas, maksājot skaidrā naudā vai pēc naudas pārskaitīšanas uz mūsu rēķinu, maksājot caur banku.

Ērtāko piegādes laiku lūdzam uzrādīt, pasūtot preci, lodziņā «Komentāri».

Lielas un smagas kravas (vairāk par 30 kg) tiek piegādātas līdz Jūsu mājas durvīm. Ja ir nepieciešamība piegādāt preci līdz Jūsu dzīvokļa durvīm, lūdzu brīdiniet par to iepriekš. Prece netiek piegādāta Vecrīgas teritorijā, vai vietās, kur ir aizliegtas autotransporta stāvvietas. Tādos gadījumos lūdzam uzrādīt tuvāko vietu, kur ir iespējams novietot autotransportu.

Preču piegāde Rīgā.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Maksa par preču piegādi sastāda 3.60 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Vecmīlgrāvis.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Maksa par preču piegādi sastāda 5.00 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Mārupe.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Maksa par preču piegādi sastāda 4.40 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde 10 km apkārtnē no Rīgas robežas.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Maksa par preču piegādi sastāda 7.00 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Jūrmalā.

Preču piegāde Jūrmalā ir 5.00 Eur, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz 60.00 Eur. Ja summa nepārsniedz 60.00 Eur, tad maksa par preču piegādi sastāda 10.00 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Kauguri.

Preču piegāde Kauguri ir 6.00 Eur, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz 200.00 Eur. Ja summa nepārsniedz 200.00 Eur, tad maksa par preču piegādi sastāda 13.00 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Olaini.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Maksa par preču piegādi sastāda 8.00 Eur, šī maksa tiks pievienota Jūsu pasūtījuma kopējai summai.

Preču piegāde Latvijā un Lietuvā.

Neatkarīgi no kopējās pasūtījuma vērtības, pircējs segs transportēšanas izmaksas. Piegādi veic pasta dienests "Omniva". Jūs saņemiet preci patstāvīgi "Omniva" terminālā, kuri atrodas ērtajās vietās, lielākoties lielajos tirdzniecības centros visā Latvijā un Lietuvā.
Izvēlēties piemēroto Jums "Omniva" terminālu vajadzēs pasūtot preci.
"Omniva" terminālā Jūsu pasūtījumu ievietos vienā no nodalījumiem. Kad prece būs ievietota "Omniva" terminālā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu uz norādīto tālruņa numuru, kurā būs paziņota termināla adrese un unikālais kods nodalījuma atveršanai. Pēc īsziņas saņemšanas prece jāizņem 7 dienu laikā "Omniva". Tirdzniecības centrā jāatrod "Omniva" terminālu, ekrānā jāizvēlas punktu „Izņemt sūtijumu” un ievest saņemto pieczīmju kodu, nospiest taustiņu „Atvērt nodalījumu”. Nodalījums, kurā atrodas Jūsu sūtījums atvērsies automātiski. Lūgums pēc sūtījuma izņemšanas aizvērt nodalījuma durviņas. Uzzināt vairāk par "Omniva" pakalpojumiem un atrašanās vietām var: https://www.omniva.lv, www.omniva.lt.

Uzzināt vairāk par „Omniva LV” pakomātu atrašanās vietām var: www.omniva.lv/privats/adreses.

Omniva LV - Pakomātu pakalpojumi
Pirkuma svars līdz 29kg
Piegādes cena
9 x 38 x 64 cm (Omniva LV)
3.00 Eur
19 x 38 x 64 cm (Omniva LV)
3.00 Eur
39 x 38 x 64 cm (Omniva LV)
3.00 Eur


Omniva LV - Kurjera pakalpojumi
Pirkuma svars 0-19kg.
Piegādes cena
(Omniva LV - kurjers)
11.50 Eur
Pirkuma svars 20-29kg.
Piegādes cena
(Omniva LV - kurjers)
16.50 Eur
Pirkuma svars 30-48kg.
Piegādes cena
(Omniva LV - kurjers)
22.00 EurUzzināt vairāk par „Omniva LT” pakomātu atrašanās vietām var: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai.

Omniva LT - Pakomātu pakalpojumi
Pirkuma svars līdz 29kg
Piegādes cena
9 x 38 x 64 cm (Omniva LT)
5.50 Eur
19 x 38 x 64 cm (Omniva LT)
5.50 Eur
39 x 38 x 64 cm (Omniva LT)
5.50 Eur


Omniva LT - Kurjera pakalpojumi
Pirkuma svars 0-19kg.
Piegādes cena
(Omniva LT - kurjers)
15.50 Eur
Pirkuma svars 20-29kg.
Piegādes cena
(Omniva LT - kurjers)
22.00 Eur


Piegāde Latvijas un Lietuvas robežās notiek 2-4 darba dienu laikā no naudas pārskaitīšanas uz mūsu rēķinu.


Ja Jums radās jautājumi, mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz tiem
info@zoopreces.lv

* - preces esamības gadījumā.
Grozs
Grozs ir tukšs

Pastāvīgiem klientiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 

Acana/Orijen
Magnusson
Hill`s
Beaphar
Happy Dog
Canina
SamField
FURminator
Informācijas tālrunis:
+371 25713141
© 2007 - 2023. Zooland.eu. Interneta Zooveikals. All rights rezerved.
Visas preču cenas norādītas ar PVN (21%). Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.